מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 


פרוססורים למערכות הגברה
 
פרוססור דיגיטלי מודולרי למערכות אודיו
DirectOut
PRODIGY.MP
פרוססור דיגיטלי מודולרי למערכות אודיו
פרססור וממיר מודולרי למערכות אודיו - אנלוג, AES, פורמטי DANTE RAVENNA, ו- SoundGrid, למערכות הגברה ושידור מתקדמות.
 
 
פרוססור דיגיטלי למערכת רמקולים
Behringer
DCX2496
פרוססור דיגיטלי למערכת רמקולים
מעבד אות דיגיטלי למערכת רמקולים, 3 כניסות אנלוגיות, כניסה דיגיטלית AES/EBU ו6 יציאות אנלוגיות, ממירים ברזולוציה גבוהה 96 kHz עם טווח דינמי רחב (120 dB).ממיר קצב דגימה sample rate converter משולב לחיבור קל של אותות דיגיטליים חיצוניים עם שיעורי דגימה 32-96 kHz.איקיו EQ דינמי לכל הכניסות והיציאות קרוסאובר, פילטר, דיליי, לימיטר לכל הערוצים, תוכנת ניהול PRO ULTRADRIVE מאפשרת שליטה מוחלטת באמצעות RS-232 ו RS-485.
 
 
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
DBX
VENU 360
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
ה-VENU360 מאפשר אופטימיזציה מדויקת לאיכות הסאונד הגבוהה ביותר ממערכות רמקולים חיות או התקני קבע. כיורשו של סטנדרט התעשיה DriveRack 260, הדגם החדש VENU360 מוסיף תכונות חדשות כולל שליטה ממכשירים ניידים, ערוצי כניסה נוספים, DSP משופר ותפעול קל יותר.
 
 
פרוססור דיגיטלי, 2 כניסות, 6 יציאות
DBX
DriveRack PA2
פרוססור דיגיטלי, 2 כניסות, 6 יציאות
ה-DriveRack PA2 מספק את כל העיבוד לו תזדקקו בין המיקסר למגברים שלכם בכדי למקסם את ביצועי המערכת ולהגן על הרמקולים שלכם. עם החידושים האחרונים באלגוריתמים AutoEQ ו-AFS, מודול דיליי חדש להשהיית מערכת הסאונד הראשית, שליטת Ethernet דרך מכשיר Android, iOS, Mac או Windows, ואשפי הגדרה מעודכנים, ה-PA2 ממשיך את מורשת סדרת DriveRack של מערכות לניהול רמקולים עוצמתיות המציעות סאונד נפלא במחיר נגיש לדור חדש לגמרי.
 
 
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
ELECTRO-VOICE
DX-46
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
מעבד דיגיטלי לשליטה על מערכות רמקולים, עם 2 כניסות ו 6 יציאות אנלוגיות מאוזנות עם אפשרות ל2 כניסות דיגיטאליות AES/EBU. שליטה מלאה מרחוק בעזרת מחשב באמצעות USB, Ethernet. (Finite Impulse Response (Fir Filter הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום הפרוססורים, בנוסף לפילטרים הקיימים. איקיו פרמטרי 6 תחומים ואיקיו גרפי דיליי, לימיטר, וקרוסאובר לכל יציאה. המרת AD/DA (אנלוגי לדיגיטלי ודיגיטלי לאנלוגי) ברזולוציה גבוהה 24bit ותחום דינמי של 115 דציבלים. שליטה מלאה באמצעות הפנל הקידמי ועוד...
 
 
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
ELECTRO-VOICE
DC-One
פרוססור דיגיטלי למערכות רמקולים
ה – DC One הינו פרוססור שליטה על רמקולים, עם 2 כניסות ו – 6 יציאות אנלוגיות מאוזנות כניסות דיגיטאליות AES/EBU. שליטה מרחוק בעזרת מחשב וחבור USB (קדמי) ו – RS 232 (אחורי), ניתוב כל יציאה לכל כניסה (או לשתיהן), כניסות עם אפשרות הנחתה של 6 db, (כדי למנוע רוויה בדרגת הכניסה), קומפרסור/לימיטר על כל יציאה. 9 פרמטרים של EQ על כל כניסה ו-5 פרמטרים של EQ על כל יציאה. רזולוציה גבוהה של קביעת תדרי הקרוס-אובר (מגוון רחב של עקומות חתוך), כמו גם דיוק רב באיזון הרמקולים, יכולת אכסון של 60 זיכרונות (תכניות מובנות מראש ו/או זיכרונות משתמש) איכות סאונד ללא פשרות, ממשק ידידותי, מגיע עם ספר הדרכה למשתמש כולל תוכנת הפעלה ידידותית ביותר. 3 שנות אחריות