מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 


מקליטים דיגיטליים ניידים
 
מיקרופון משולב מערכת הקלטה במוצר אחד
Yellowtec
iXm
מיקרופון משולב מערכת הקלטה במוצר אחד
מחיר קטלוגי: 4701
מיקרופון המשלב בתוכו מערכת הקלטה מקצועית, כולל אפשרות החלפה של ראשי מיקרופון ולהתאמת סביבת ההקלטה בצורה מושלמת. מתאים לכתבי שטח ועיתונאים. iXm מספק צליל מושלם, מאפשר הקלטה פשוטה ושקטה על גבי כרטיס זיכרון נשלף.
 
 
מכשיר הקלטה נייד מקצועי
Marantz
PMD661MKII
מכשיר הקלטה נייד מקצועי
היורש למקליט המקצועי והפופולרי PMD661, מקליט אודיו דיגיטלי קומפקטי, כעת עם תכונות הקלטה משופרת ויכלות אבטחה. הקלטה בפורמט Mp3 או Wav ברזולציה של עד 24Bit 96kHz. המכשיר מקליט על גבי כרטיס SD נשלף, למכשיר מיקרופון קונדנסר סטריאופוני מובנה.
 
 
מקליט אודיו מקצועי ייעודי ל-DSLR
TASCAM
DR-701D
מקליט אודיו מקצועי ייעודי ל-DSLR
מכשיר הקלטה מקצועי לצלמי שטח, ווידאו רפלקס. מקליט PCM ליניארי מקצועי המאפשר להקליט עד שישה ערוצי אודיו בו זמנית
 
 
מכשיר הקלטה נייד בחיבור XLR למיקרופון
TASCAM
DR-10X
מכשיר הקלטה נייד בחיבור XLR למיקרופון
התקן הקלטה קומפקטי נייד המתחבר ישירות למיקרופון דינמי ידני ייעודי ל ENG ומאפשר הקלטה באיכות 24bit/48kHz. הקלטה בפורמט WAV ללא כל דחיסה לאיכות הקלטה מקסימלית. ההקלטה מתבצעת על גבי כרטיס microUSB. DR-10X קיימים 2 הגדרות הקלטה, ידנית או אוטומטיות, עם מסנן לחיתוך תדרים נמוכים Low Cut Filter, ולימיטר Limiter להגבלה של עוצמאת הכניסה. אפשרות למצב הקלטה כפול להקלטה נוספת בעוצמה נמוכה לגיבוי, במקרה שההקלטה המקורית הוקלטה בעוצמה חזקה מדיי. ממשק הפעלה פשוט לשימוש.
 
 
מקליט אודיו מקצועי ייעודי ל-DSLR
TASCAM
DR-70D
מקליט אודיו מקצועי ייעודי ל-DSLR
מכשיר הקלטה מקצועי לצלמי שטח, ווידאו רפלקס. מקליט PCM ליניארי מקצועי המאפשר ללכוד עד ארבעה ערוצי אודיו בו זמנית 4 כניסות COMBO, כולן עם Phantom Power +24V/+48V (שלוש בצד אחד וכניסה רביעית בצידו האחר של המכשיר) הקלטה על גבי כרטיסי זיכרון מסוג SD או SDHC. משתלב בגוף המצלמה. Preamps משופרים, הקיימים בדגם DA-3000 המקצועי של החברה. מסך LCD עם זווית עם תאורה אחורית ומגוון רחב של אפשרויות שליטה . המכשיר פועל על ידי 4 סוללות AA.
 
 
מכשיר הקלטה נייד
TASCAM
DR-07MKII
מכשיר הקלטה נייד
מכשיר הקלטה קומפקטי מאד, אידיאלי להקלטת ראיונות, הרצאות, חזרות ועוד.. מקליט קבצי WAV או MP3 ברזולוציה עד 96kHz/24bit לכרטיסי microSD/microSDHC ומגיע עם כרטיס 2GB כלול. למכשיר זוג מיקרופונים מובנים מתכווננים לתצורות X/Y או A/B לפי יישום ההקלטה הנדרש. בעוד חיבור 3.5 מ"מ מאפשר חיבור מיקרופונים ומקורות סאונד חיצוניים, ואף מספק מתח הפעלה למיקרופונים הדורשים זאת. מציע מגוון תכונות שימושיות כולל אוברדאב אחד, מהירות נגינה משתנה, כיוון עוצמות אוטומטי, נגינה בלופ וחזרה, טיימר הקלטה, פונקציות עריכה, טיונר כרומטי ועוד. חיבור USB 2.0 מאפשר העברת קבצים נוחה למחשב. עובד על סוללות AA או על חיבור ה-USB
 
 
מקליט אודיו מקצועי ייעודי ל-DSLR
TASCAM
DR-60DMKII
מקליט אודיו מקצועי ייעודי ל-DSLR
מכשיר הקלטה מקצועי לצלמי שטח, ווידאו רפלקס. מקליט PCM ליניארי מקצועי המאפשר ללכוד עד ארבעה ערוצי אודיו בו זמנית על גבי כרטיסי זיכרון מסוג SD או SDHC. משתלב בגוף המצלמה DSLR. preamps איכותיים של TASCAM, מסך LCD עם תאורה אחורית.
 
 
מקליט נייד 8 ערוצים +TC
TASCAM
HS-P82
מקליט נייד 8 ערוצים +TC
מחיר קטלוגי: 37100
TASCAM's HS-P82 offers 8 tracks of the highest quality recording, yet it's built for the rigors of location recording with reliable solid-state performance. The HS-P82 is built for location television and film production audio, with eight microphone inputs for big shoots or reality programs. The standard XLR microphone inputs include phantom power and analog limiting, with trims controlled from recessed front-panel controls. In addition to the eight individual tracks, a stereo mixdown can be recorded for instant use during editing. Audio is recorded at up to 192kHz/24-bit WAV format to a pair of Compact Flash cards. This solid state media is completely reliable with no moving parts, and you can record to both cards simultaneously for extra security. The Broadcast WAV files include iXML metadata for quick import into nearly any video or audio editing system, either via the USB 2.0 connection or a standard card reader. For multi-microphone music or surround effects recording, the HS-P82 now includes Mid-Side decoding – either recorded to the track or only for monitoring & playback. Microphone gain settings can be ganged together for fades, and inputs automatically mute when the gain is brought to its minimum setting. The HS-P82 offers several options for power. It runs on either AA or NP batteries, an included AC adapter, external DC input or a V-mount adapter for Endura batteries. An internal slate microphone is available for naming takes. Functions like a 5-second pre-record buffer, front panel lockout and headphone output alert signal further inspire confidence. For high-resolution music recording, a set of AES/EBU connectors is available for attaching pedigree A/D converters and preamplifiers. SMPTE timecode in and out, video and word sync are provided. All of this is controlled from a color touchscreen interface which makes operation fast and simple. The HS-P82 from TASCAM is built on 30 years of reliable field recording. See how affordable the state of the art can be with TASCAM's flagship production recorder, the HS-P82.
 
 
מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד
YAMAHA
POCKETRAK W24
מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד
עם מיקרופון סטריאו גדול ושלט רחוק שימושי במיוחד! קומפקטי וקל, Pocketrak W24 כולל מיקרופון כפול עבור איכות סאונד דיגיטלי ב- 24 bit / 96kHz. בנוסף, ההקלטה נוחה מאי פעם הודות לשלט הרחוק האלחוטי הכלול. בחירה מושלמת להקלטה קלילה באולפן, על הבמה או בשטח.
 
 
מיקסר-מקליט דיגיטלי 4 ערוצים לצילום
ZOOM
F4
מיקסר-מקליט דיגיטלי 4 ערוצים לצילום
מכשיר הקלטה 6 ערוצי מונו + הקלטת סטריאו בעל יכולות מתקדמות וגמישות גבוהה להקלטות והקלטות שטח בצילומי וידיאו\הפקות.
 
 
מיקסר-מקליט דיגיטלי 8 ערוצים לצילום
ZOOM
F8
מיקסר-מקליט דיגיטלי 8 ערוצים לצילום
מכשיר הקלטה 8 ערוצי מונו + הקלטת סטריאו בעל יכולות מתקדמות וגמישות גבוהה להקלטות והקלטות שטח בצילומי וידיאו\הפקות.
 
 
מקליט אודיו דיגיטלי
ZOOM
H5
מקליט אודיו דיגיטלי
ה-H5 מספק 4 טרקים המקליטים סימולטנית וכמו ספינת הדגל H6, הקפסולה ניתנת לשליפה ומאפשרת חיבור של קפסולות חיצוניות. הגמישות של הH5 מספקת לכם כל מה שדרוש על מנת ליצור הקלטה מרובת ערוצים, אודיו לוידאו, פודקסטים איכותיים, שידורים ומפגשי עיתונות.
 
 
מקליט אודיו/וידאו נייד
ZOOM
Q4
מקליט אודיו/וידאו נייד
Q4 הוא מכשיר נייד לצילום וידאו המשלב את טכנולוגיית האודיו הידועה של Zoom, שהופכת אותו למצלמת וידאו ניידת עם יכולת הקלטת סאונד באיכות הטובה ביותר שאי פעם שמעתם. עם מקליט הוידאו הידני Q4, להקות יכולות כעת לתעד מופעים חיים על כל פרטיהם באודיו סטריאו ברור. תלמידים יכולים לצפות בכל אימון, חזרה והופעה עם איכות אודיו מעולה. מורים יכולים להעריך ולעורר השראה. ומוסיקאים בכל מקום כעת יכולים באמת לשתף את המוסיקה שלהם עם העולם. מקליט הוידאו הידני של Zoom, ה- Q4 הופך יצירת סרטים שנשמעים טוב לקלים להשגה מאי פעם. למעשה, ייתכן מאד שזהו מקליט הוידאו עם הסאונד הטוב ביותר ששמעתם
 
 
מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד
ZOOM
H6
מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד
מכשיר הקלטה חדש מZOOM, הדור הבא של מקליטי הקול המקצועים למוסיקאים, כתבי שטח, הקלטת ראיונות, חדרי ישיבות, עד 6 ערוצי הקלטה נפרדים. למכשיר 4 כניסות מיקרופון XLR/TRS Combo עם מתח פנטום, עם אפשרות החלפת קפסולת מיקרופון X/Y, MS, Shotgun & 2 XLR/TRS combo (אופציונלי) מתפקד כממשק אודיו USB, ניתן לערוך את ההקלטה על גבי המכשיר.
 
 
מקליט סטראו דיגיטלי ידני מקצועי
ZOOM
H2N
מקליט סטראו דיגיטלי ידני מקצועי
הדגם החדש של הZOOM H2. להקלטת הרצאות, כטייפ מנהלים, מקליט שטח, להקלטות אפקטים ודיאלוגים לסרטים, אפקטים, עיתונאים, שידור, פודקסטים, הקלטת מוסיקה וחזרות וכו'
 
 
מקליט סטריאו דיגיטלי קומפקטי
ZOOM
H1n
מקליט סטריאו דיגיטלי קומפקטי
הקלטת סטריאו משובחת... בכיס שלכם! גודל אחד. מתאים לכל מטרה. אל תתנו למידותיו הקטנות לבלבל אתכם. מקליט היד H1 כולל את הטכנולוגיה המפורסמת של Zoom ומיקרופונים באיכות אולפן במכשיר הקל והנייד ביותר שלהם אי פעם. טכנולוגיית ההקלטה של Zoom זמינה כעת לכל אחד. ועם מגוון אינסופי של יישומים, תרצו לקחת את ה- H1 שלכם לכל מקום. מהופעות מוסיקה, כתיבת שירים וחזרות ועד לסמינרים, כנסים, עיתונאות או הקלטת אודיו לוידאו, ה- H1 מעניק לכם סאונד סטריאו נקי וצלול ללא מאמץ. ה- H1 משלב יכולות הקלטה עוצמתיות עם אלגנטיות ופשטות, והוא מכשיר ההקלטה הקטן ביותר של Zoom במחיר האטרקטיבי ביותר.
 
 
מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד Zoom H4n
ZOOM
H4n Pro
מכשיר הקלטה דיגיטלי נייד Zoom H4n
מכשיר הקלטה מקצועי למוסיקאים, כתבי שטח, הקלטת ראיונות, חדרי ישיבות, 2 כניסות מיקרופון XLR עם מתח פנטום, מתפקד כממשק אודיו USB, ניתן לערוך את ההקלטה על גבי המכשיר