מיכה בלום - תכנון והקמת תחנות רדיו מקצועיות ומערכות קול - Micha Blum - Broadcast Design
דף בית מוצרים חברות מיוצגות לקוחות/פרוייקטים קישורים צור קשר מי אנחנו facebook  google plus  
 


כרטיסי קול חיצוניים
 
כרטיס קול סראונד

MAYA EX5
כרטיס קול סראונד
מחיר קטלוגי: 404
להנאה מלאה מסאונד הקיפי 5.1 במחשב נייד ועוד
 
  
 
כרטיס קול חיצוני AES-3 & MIC
Yellowtec
PUC2 Mic
כרטיס קול חיצוני AES-3 & MIC
כרטיס קול USB עם 2 כניסות מיקרופון מאוזנות XLR + כניסה ויציאה דיגיטלית AES3 בחיבור XLR, יציאה לאוזניות. ממירים ברזולוציה גבוהה של עד 192Khz 24bit.עם תווך דינמי של 105db, התקנה פשוטה ומהירה PLUG & PLAY ללא צורך בדרייברים, הכרטיס פועל על מתח הUSB ללא צורך בשנאי חיצוני/ עכבה אפסית Zero Latency.
 
 
כרטיס קול AES & ANALOG
Yellowtec
PUC2
כרטיס קול AES & ANALOG
כרטיס קול USB עם 2 כניסות ו2 יציאות אנלוגיות מאוזנות XLR הכרטיס PUC2 כולל כניסה ויציאה דיגיטלית AES3 בחיבור XLR. ממירים ברזולוציה גבוהה של עד 192Khz 24bit.עם תווך דינמי של 105db, התקנה פשוטה ומהירה PLUG & PLAY ללא צורך בדרייברים, הכרטיס פועל על מתח הUSB ללא צורך בשנאי חיצוני, בעכבה אפסית Zero Latency.
 
 
כרטיס קול חיצוני USB
Yellowtec
PUC2 Lite
כרטיס קול חיצוני USB
מחיר קטלוגי: 2278
עם כניסות ויציאות AES בלבד
 
 
כרטיס קול 4x8 ל-iPad ול-Mac
Apogee
Quartet
כרטיס קול 4x8 ל-iPad ול-Mac
Apogee Quartet הוא ממשק אודיו USB המעניק לכם את חוויית ההקלטה האולטימטיבית בשולחן העבודה על מחשב ה-Mac שלכם או עם מכשירי iOS. ה-Quartet מעשיר את שטף-העבודה שלכם עם ארבע כניסות ושמונה יציאות בהמרת AD/DA אגדית של Apogee וארבעה קדם-מגברי מיקרופונים ברמה-עולמית. תקבלו גם עד שמונה כניסות דיגיטליות דרך חיבור אופטי. זוג מסכים צבעוניים יעדכנו אתכם בפרטי ניתוב חשובים, פדי המגע QuickTouch של ה-Quartet מאפשרים בחירה קלה של כניסות/יציאות, ותוכלו לנהל את העניין כולו דרך כפתור סיבובי יחיד. אם אתם עושים מוסיקה על מחשב Mac, ה-Apogee Quartet הוא מרכז השליטה האולפנית האידיאלי עבורכם.
 
 
כרטיס קול
Behringer
USB U-CONTROL UCA202
כרטיס קול
מחיר קטלוגי: 228
ממשק חיצוני USB מאפשר חיבור ישיר בין מחשב למיקסר
 
 
כרטיס קול USB
ESI
MAYA44 USB+
כרטיס קול USB
כרטיס קול בהתקן USB, הכולל 4 יציאות RCA ו4 כניסות RCA, חיבור אוזניות, יציאה S/PDIF אופטית, תומך MME, WDM, ASIO 2.0. מגיע עם התוכנה Deckadance LE
 
 
כרטיסי קול
ESI
ESP1010e
כרטיסי קול
מחיר קטלוגי: 2009
ממשק רב ערוצי של חברה ESI מופעל בעזרת מאיץ טכנולוגי חדיש PCI Express מביא הקלטות אודיו דרך PCI Express לרמה חדשה , פשוטה יותר ומהירה יותר עם ניצול מלא של כל האפשרויות PCI Express
 
 
כבל MIDI / USB 2.0 ESI
ESI
MIDIMATE II
כבל MIDI / USB 2.0 ESI
מחיר קטלוגי: 160
כבל MIDIMATE II פתרון פשוט לחיבור כלי נגינה למחשב
 
 
כרטיס חיצוני
ESI
DuaFire
כרטיס חיצוני
מחיר קטלוגי: 1153
ממשק FireWire הראשון מבית ESI בטכנולוגיה EWDM ממשק הקלטה נייד אידיאלי לשניהם מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים
 
 
כרטיס קול חיצוני
ESI
U24XL
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 568
ממשק אודיו 24-bit USB S/PDIF I/O למחשבי PC & MAC
 
 
כרטיס קול חיצוני
ESI
UGM96
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 539
ממשק אודיו USB מיניאטורי לגיטרה/מיקרופון. UGM96 מאפשר חיבור בו זמני שתי גיטרות או גיטרה ומיקרופון דרך מחברי Hi Z איכותיים למחשב שלכם
 
 
כרטיס קול חיצוני
ESI
Dr. DAC prime
כרטיס קול חיצוני
מחיר קטלוגי: 1881
כרטיס קול ברמה גבוהה, עם ממשק USB. לDr. DAC prime יש פשוט את כל מה שצריך על מנת לשמוע מוזיקה דיגיטלית עם איכות צליל טהורה, בדרך או בבית. Dr. DAC prime עובד עד ל24bit/192kHz והוא לא מצויד רק עם כניסה אופטית (דרך הפלאג המצורף) וקואקסיאלית, אלא גם עם ממשק USB מלא (עד ל24bit/96kHz) להעברת צליל מושלמת. בנוסף, יש אופציה לבצע upsampling לאות הנכנס ל192kHz בעזרת ממיר הצליל המשובח TI SRC4382. האות האנלוגי היוצא מופק ע"י TI PCM1796 DAC עם טווח דינמי של 123 דציבלים, ומציג פלט מגוון עם 3 LME49860NA opamps (8 pin) אשר ממוקמים בנוחות בשקע. מגבר האוזניות המובנה מספק חיבורים בעובי רבע ושמינית אינץ. הווליום ביציאה יכול להיות תחת שליטה או קבוע למקסימום. אבל Dr. DAC prime הוא הרבה יותר מזה, הוא מספק כניסות קו AKM AK5386 ADC with 110dB)), כמו כן כניסות אופטיות וקואקסיאליות, ומאפשר לך להקליט אותות משלך עם איכות צליל מצוינת. Dr. DAC prime עובד תחת Windows XP, Windows Vista, Windows 7 וגם במחשבי מק, אפילו בלי ההתקנה של תוכנת דרייברים, זאת שיטת ה Plug & Playמובאת לכדי שלמות, זה לא יכול להיות יותר פשוט מזה.
 
 
כרטיס קול 20*18
Focusrite
Scarlett 18i20
כרטיס קול 20*18
כרטיס קול אולפני 18 כניסות על 20 יציאות
 
 
כרטיס קול USB עם 8 כניסות ו8 יציאות
M-Audio
M-Track Eight
כרטיס קול USB עם 8 כניסות ו8 יציאות
M-TRACK EIGHT ממשק אודיו המאפשר להקליט עד 8 ערוצים אנאלוגיים מיקרופון או קו LINE בו זמנית. טכנולוגיית הקדם מגברים החדשה OCTAN-PRE AMP מקנה ל-M-TRACK EIGHT מרחב Headroom יוצא מן הכלל ובשילוב עם ממיר מקצועי המסוגל לבצע המרה של עד 24bit ו-96kHz ! ניתוב אות מיוחד הוטמע ב-M-TRACK EIGHT בכדי לאפשר ניתור ב-0 Latency בשימוש עם-Input Monitoring. חיבוריות USB 2.0 תתאים לכל מחשב בן זמננו ותאפשר לכם התקנה קלה ומהירה של ממשק ה-M-TRACK EIGHT. תוכנת CUBASE 7 LE מצורפת לחבילה.
 
 
ממשק אודיו מקצועי AES3, AES3id, S/P-DIF
Mutec
MC-1.2
ממשק אודיו מקצועי AES3, AES3id, S/P-DIF
מחיר קטלוגי: 1453
MC-1.2 כרטיס קול מקצועי למחשב המאפשר הזרמה דו-כיוונית של אודיו דיגיטלי כגון AES3, AES3id, S/P-DIF על גבי ממשק USB 2.0. סט מלא של כניסות אודיו דיגיטליות לAES3, AES3id ו- S / P-DIF עם BNC, RCA וממשקים אופטיים, האותות המתקבלים ביציאת הUSB מומרים לחמש יציאות דיגיטליות אודיו בו זמנית, המאפשרות חיבור לכמה יחידות יחד. MC-1.2 עושה שימוש בטכנולוגיות חדישה ביותר להזרמת USB עם שעונן תדר דגימה בריצוד נמוך (Low Jitter) ועיצוב מעגל רעש נמוך במיוחד. הכרטיס מסוגל לעבוד על מתח מהUSB או באמצעות ספק מובנה. PCM 16Bit, 24Bit, 32Bit Float-32Bit 44.1kHz - 192.0kHz
 
 
כרטיס קול 4X4 בממשק USB 2.0
PreSonus
AudioBox 44VSL
כרטיס קול 4X4 בממשק USB 2.0
ממשק אודיו/MIDI נייד USB 2.0 המאפשר לכם להקליט ארבעה ערוצים בו-זמנית ומציע עיבוד אפקטים דינמיים ללא שיהוי (Latency). AudioBox 44VSL של PreSonus הוא כרטיס קול בממשק USB 2.0 לאודיו ו- MIDI שמביא את שילוב התוכנה/חומרה צעד אחד קדימה. תוך שימוש במשאבי ה-CPU של המחשב שלכם יחד עם תוכנת Virtual Studio Live (VSL) של PreSonus, ממשקי סדרת ה- AudioBox VSL מספקים אפקטי ריוורב ודיליי לצד אפקטי Fat Channel שנלקחו הישר מהמיקסר הדיגיטלי Studio Live 16.0.2 המפורסם של PreSonus כולל קומפרסור, לימיטר, איקוולייזר דמוי-פרמטרי ופילטר hi-pass, וכולם ברמת Latency נמוכה עד בלתי-שמיעה.
 
 
כרטיס קול USB
PreSonus
AudioBox 1818VSL
כרטיס קול USB
AudioBox 1818VSL של PreSonus לוקח צעד אחד קדימה את שילוב התוכנה/חומרה ומספק קומבינציה עוצמתית של תכונות, איכות אודיו וערך חסר תקדים בקטגוריית מחיר זו. תוך שימוש במשאבי ה-CPU של המחשב שלכם יחד עם תוכנת Virtual Studio Live (VSL) של PreSonus, ממשקי סדרת ה- AudioBox VSL מספקים אפקטי ריוורב ודיליי לצד אפקטי Fat Channel שנלקחו הישר מהמיקסר הדיגיטלי Studio Live 16.0.2 המפורסם של PreSonus כולל קומפרסור, לימיטר, איקוולייזר דמוי-פרמטרי ופילטר hi-pass, וכולם ברמת Latency נמוכה עד בלתי-שמיעה. בחירה מצוינת לאולפנים, להקות מופיעות, מעבדות מוסיקה בבתי ספר ומגוון רחב של התקנות סאונד בעסקים, משרדים ומוסדות.
 
 
כרטיס קול 2X2 בממשק USB
PreSonus
AudioBox 22VSL
כרטיס קול 2X2 בממשק USB
ממשק אודיו/MIDI נייד USB 2.0 המאפשר להקליט שני ערוצים בו-זמנית ומציע עיבוד אפקטים דינמיים ללא שיהוי (Latency). AudioBox 22VSL של PreSonus הוא כרטיס קול בממשק USB 2.0 לאודיו ו- MIDI שמביא את שילוב התוכנה/חומרה צעד אחד קדימה. תוך שימוש במשאבי ה-CPU של המחשב שלכם יחד עם תוכנת Virtual Studio Live (VSL) של PreSonus, ממשקי סדרת ה- AudioBox VSL מספקים אפקטי ריוורב ודיליי לצד אפקטי Fat Channel שנלקחו הישר מהמיקסר הדיגיטלי Studio Live 16.0.2 המפורסם של PreSonus כולל קומפרסור, לימיטר, איקוולייזר דמוי-פרמטרי ופילטר hi-pass, וכולם ברמת Latency נמוכה עד בלתי-שמיעה.
 
 
כרטיס קול 24 ערוצים בחיבור USB
RME
BabyFace Pro
כרטיס קול 24 ערוצים בחיבור USB
ממשק אודיו 24 ערוצים (כולל דיגיטליים), בתדר דגימה של עד 192kHz, הזנת מתח משקע USB2.0. ה- Babyface Pro מיוצר בדיוק רב מבלוק אלומיניום ומשלב מעגלים אנלוגיים ודיגיטליים חדשים, המציבים אותו שוב ברף הגבוה ביותר על מדף ה- High End. תכנון מזהיר הנוגע לטכנולוגיית צריכת החשמל שלו מאפשרים את היכולת שלא להתפשר על עוצמות, רעש עצמי נמוך או עיוות אפסי.
 
 
כרטיס קול חיצוני עם 60 ערוצים USB2.0 ו- Firewire
RME
Fireface 802
כרטיס קול חיצוני עם 60 ערוצים USB2.0 ו- Firewire
Fireface 802 הגרסה השנייה והמרגשת ל Fireface 800, הכרטיס הנמכר ביותר בעולם בתחום הסאונד המקצועי. ה Fireface 802 החדש מעניק שדרוג משמעותי לממירים, קדם מגברים ולסקציה האנלוגית אשר נבנתה מחדש עם אותה טכנולוגיה מה Octamic II ומוסיף עוד 2 כניסות ויציאות לעומת ה 800. טכנולוגיית ההמרה החדשה מעניקה את האיכויות הגבוהות ביותר שקיימות על כרטיסי קול מקצועיים ועם האמינות, המהירות והאיכות המדהימה והידועה של RME. הוא מתחבר למחשב גם בחיבור USB וגם FireWire ומציע שליטה אנלוגית עם טכנולוגיה דיגיטלית חסרת פשרות כיאה לכרטיס מקצועי של RME. ה FF802 מכיל ארבע קדם מגברים למיקרופון באותה הטכנולוגיה של ה OctaMic II החדש הנשלטים אנלוגית לשליטה מהירה ומדויקת עם אפשרות ל 4 כניסות Hi-Z לחיבור כלי נגינה. קדם המגברים בעיצוב סימטרי מציעים את אותה טכנולוגית ממירים פרללית מהיחידות היוקרתיות ביותר של RME ליחס אות רעש עוד יותר נמוך מהעיצוב הקודם. בנוסף ל 12 הכניסות והיציאות האנלוגיות ה 802 מציע זוג יציאות אוזניות עם שליטה אנלוגית באותה האיכות של ממירי היציאה ובעוצמה גבוהה גם לאוזניות עצלניות במיוחד. זוג כניסות ויציאות ADAT, חיבור AES/EBU ל 30 כניסות ויציאות בסה"כ. מתאים לכל סוגי המחשבים windows 7/8/XP ו- Apple Mac OSX 10.6 ומעלה 32/64bit ותמיכה ב iPad.
 
 
שלט רחוק מתקדם לRME
RME
ARC - Advanced Remote Control
שלט רחוק מתקדם לRME
מחיר קטלוגי: 1265
השלט הרחוק המתקדם מכיל את כל הפונקציות שקיימות בשלט הבסיסי, מאפשר לשלוט על שלל הפונקציות שכולולות בTotalMix וכולל עוד שישה כפתורים נוספים עם תאורה מעבר לאלה שבשלט הבסיסי הניתנתים לתכנות על ידי המשתמש לשליטה על הפונקציות הקיימות בTotalMix הARC מציע הגדרות ברירת מחדל ל 7 הכפתורים הניתנים לתכנות. שולט על המכשירים: Fireface - UFX / UCX / ADI 8-QS / 802 / MADIface TX
 
 
כרטיס קול חיצוני בחיבור USB
RME
Fireface UC
כרטיס קול חיצוני בחיבור USB
מחיר קטלוגי: 5727
ה Fireface UC הוא כרטיס קול מקצועי בחיבור USB 2.0 ברזולוציה גבוהה של עד 192kHz, עם זוג כניסות מיקרופון איכותיות 8 כניסות ו-8 יציאות אנלוגיות מאוזנות עם יחס דינאמי של 110dB RMS בכל כניסה ויציאה, ADAT אופטי עם תמיכה בתדרי דגימה גבוהים 96Khz המאפשרים הרחבה של עוד 8 כניסות ויציאות, (S/MUX) ו-SPDIF, ממשק MIDI מהיר עד 32 ערוצים, יציאת אוזניות, ומיקסר מובנה מהדור החדש של RME המבוסס על ה DSP הפנימי של הכרטיס. Fireface UC מכיל זוג כניסות מיקרופון עם שליטה דיגיטלית על עוצמת הכניסה , מתח פאנטום נפרד לכל כניסה, הגברה של עד 65dB בקפיצות של 1dB, רעש עצמי ועיוות מהנמוכים בעולם. בפאנל הקידמי זוג מחברים Neutrik קומבו לXLR ו TRS, כניסות LINE נפרדות מכניסות המיקרופון. שנתיים אחריות יצרן!!
 
 
כרטיס קול MADI בחיבור USB
RME
MADIface USB
כרטיס קול MADI בחיבור USB
כרטיס קול קומפקטי המסוגל להקליט ולנגן בו זמנית 64 ערוצים בממשק USB2. לכרטיס 2 כניסות MADI אופטי וקואקסיאלי לצורך שרידות מלאה. יכול לשמש גם כנתב (מטריצה) MADI גם ללא מחשב במצעות התוכנה TotalMix וגם כממיר פורמט אופטי-קואקסיאלי-אופטי ו- Repeater. הכרטיס פועל באמצעות מתח USB ללא צורך בשנאי, אך יכול לעבור גם עם שנאי USB 5v כאשר היחידה משמת כנתב MADI. הפתרון האמין והאיכותי ביותר להקלטה עם כמות גדולה של ערוצים עם הדרייברים והיציבות של RME. הפתרון האולטימטיבי להקלטת מופעים בחיבור MADI
 
 
ממשק אודיו USB 3.0/2.0 רב ערוצי בחיבוריות MADI
RME
MADIface XT
ממשק אודיו USB 3.0/2.0 רב ערוצי בחיבוריות MADI
מדובר בממשק האודיו הראשון בעולם המציע קישוריות USB 3.0, ניידות רבה, 3 ממשקי כניסה/יציאה MADI עד 64 ערוצים לכל אחד, 2 כניסות קומבו מיקרופון/קו עם מתח פאנטום, 2 יציאות XLR ויציאת אוזניות, ועוד ממשק אודיו דיגיטלי AES/EBU - מה שמניב 196 כניסות ו-198 יציאות אודיו סך הכל!
 
 
כרטיס קול חיצוני 36 ערוצים ברזולציה גבוהה 24-Bit/192kHz
RME
UCX
כרטיס קול חיצוני 36 ערוצים ברזולציה גבוהה 24-Bit/192kHz
Fireface UCX הוא פתרון המשלב בתוכו את כל העולמות בתחום האודיו המקצועי בפורמט קומפקטי להקלטות אולפן והופעות חיות. הוא ממשיך מסורת ארוכה של RME של עיצוב קומפקטי בגודל חצי מדף וממשק אודיו מהקצה העליון. בדגם החדש ארזו למעלה מ- 300 רכיבים אלקטרוניים מעבר למה שכבר מצויד היטב בדגם - Fireface UC!!! RME ארזה שוב את כל הטכנולוגיות החדישות ביותר מספינת הדגל זוכת הפרסים ה-UFX ועוד כמה פיתוחים חדישים במארז הקומפקטי והחדש. התוצאה היא שילוב מדהים של המוצרים המצליחים ביותר של: Fireface UFX/ UC/ 400/ Babyface.
 
 
כרטיס קול
RME
FIREFACE UFX
כרטיס קול
מחיר קטלוגי: 9744
הכרטיס מציג השהייה אולטרה נמוכה בחיבור USB ו- FireWire המשולבת בדרייבר האגדי של RME המעניק יציבות ומהירות. דחיית Jitter מתקדמת, תמיכה בעוצמות עבודה מקצועיות, מצב StandAlon מתקדם, תוכנת DIGICheck לחיווי ואנליזה ועבודה דומה כמעט לחלוטין מול Windows או Mac. ה FireFace-UFX מכיל את תוכנת ה Totalmix-FX: מיקסר ומטריקס קצה עליון הפועל על שני מנועי DSP בשילוב עם עיבוד דינאמי, EQ, רוורב ודיליי בתדר דגימה של עד 192kHz וסקצית מוניטורינג מובנת. הכמות הגדולה של האפשרויות הגלומות בכרטיס הופכות אותו למתאים למגוון יישומים, הפאנל הקדמי מכיל מסך צבעוני המציג לא פחות מ 60 ערוצים ושליחות לאפקטים בזמן אמת ומאפשר שליטה על כל הדברים החשובים מבלי לגעת בעכבר.
 
 
מתאם USB למיקרופון עם מוצא XLR
SHURE
X2u
מתאם USB למיקרופון עם מוצא XLR
מתאמם למיקרופון בחיבור ישיר "Plug and Play" המאפשר הקלטה דיגיטלית ישירות למחשב באיכות גבוהה, עם יציאה לאוזניות ללא עכבה "Latency", בקר עוצמה, פקד Mix לשילוב המיקרופון עם פלייבק חיצוני, +48V Phantom
 
 
כרטיס קול 4x4
TASCAM
US-4x4
כרטיס קול 4x4
Tascam US 4x4 מציע עיצוב ארגונומי וכמה מתכונות האודיו הטובות ביותר האפשריות לממשק אודיו לאולפן הביתי, לפרויקטים מוסיקליים וניידים ועוד. זוג קדם מגבריםUltra HDDA מספקים עד 57db גיין כמעט ללא דיסטורשן או רעשי לוואי. עיצוב האודיו מציע רכיבים כמו NE5532 המפיקים סאונד עשיר, שקוף ואיכותי.
 
 
כרטיס קול 2x2
TASCAM
US-2x2
כרטיס קול 2x2
Tascam US 2X2 מציע עיצוב ארגונומי וכמה מתכונות האודיו הטובות ביותר האפשריות לממשק אודיו לאולפן הביתי, לפרויקטים מוסיקליים וניידים ועוד. זוג קדם מגבריםUltra HDDA מספקים עד 57db גיין כמעט ללא דיסטורשן או רעשי לוואי. עיצוב האודיו מציע רכיבים כמו NE5532 המפיקים סאונד עשיר, שקוף ואיכותי.
 
 
כרטיס קול חיצוני 16 כניסות 8 יציאות בחיבור USB
TASCAM
US-16X08
כרטיס קול חיצוני 16 כניסות 8 יציאות בחיבור USB
US-16x08 ממשק אודיו עם 8 כניסות מיקרופון עם מגברי מיקרופון בטכנולוגיית HDDA Ultra המספק צליל שקט ונקי בחיבור XLR עם מתח פאנטום ו8 כניסות LINE מאוזנות מתוכם שתי כניסות קו שניתן להפוך לכניסות גיטרה בלחיצת כפתור, ו8 יציאות LINE מאוזנות מתוכן 2 יציאות נשלטות עצמה בחלקו הקדמי של המכשיר. DSP מובנה המאפשר להריץ מיקסר מובנה עם איקיו 4 תחומים, קומפרסור וריוורב לכל ערוץ, עם עכבה נמוכה. תאימות לIPAD.
 
 
כרטיס קול 2x6
TASCAM
US-1200
כרטיס קול 2x6
US-1200 ממשק אודיו 6 כניסות / 2 יציאות להתקנה בארון מסד הכולל ארבעה קדם-מגברי מיקרופון נמוכי-רעש עם מתח פאנטום ושתי כניסות קו שניתן להפוך לכניסות גיטרה בלחיצת כפתור, מיקסר דיגיטלי מובנה עם אפקטים וניטור בהשהיה-נמוכה. תוכנת Cubase LE6 מגיעה כלולה לשימוש היישר מן הקופסה עם מחשבי Mac או Windows. הממירים מאפשרים הקלטה עד 96kHz/24bit והעיבוד הפנימי הוא ב-24bit, השימוש באפקט הפנימי מוגבל ל -44.1/48kHz. למיקסר ה-DSP שני מצבים: רב-ערוצי ודו-ערוצי. הראשון אידיאלי ליצירת מוסיקה עם מיקס מוניטורים עצמאי ועוצמות שליחה, לצד בקרה במונו. מצב העבודה השני מתאים להקלטה נוחה וקלה של פודקסטים או לשידור. מיקסר התוכנה המובנה כולל קומפרסור, איקיו 3-תחומים וריוורב. ניתן להשתמש באפקטי הכניסה בזמן הקלטה, בעוד את הריוורב ניתן לצרף לצרכי ניטור באותו הזמן.
 
 
כרטיס קול נייד ל-iPhone/iPad/iPod
TASCAM
iXZ
כרטיס קול נייד ל-iPhone/iPad/iPod
מחיר קטלוגי: 238
ממשק אודיו נייד עם חיבור למיקרופון, גיטרה או בס ולהשתמש באפליקציות הקלטות, מגברי גיטרות ו-DJ בכדי להשתמש בסאונדים שונים, להקליט אודיו או ללטש את החומרים שלכם. קיים כפתור לעוצמת הכניסה ותוכלו לנטר דרך יציאת האוזניות ממכשיר ה-iOS שלכם. בנוסף המכשיר כולל מתח פאנטום להפעלת מיקרופוני קונדנסר. הממשק המושלם להפיכת ה-iPhone/iPad/iPod שלכם לציוד אימון, כלי להלחנה או מכשיר הקלטה.
 
  
כרטיסי קול פנימיים
 
כרטיס קול פנימי PCIe עם 4 כניסות ויציאות דיגיטליות AES-3
Sonifex
Digitorc 4
כרטיס קול פנימי PCIe עם 4 כניסות ויציאות דיגיטליות AES-3
מחיר קטלוגי: 4530
כרטיס קול מקצועי למחשב בחיבור PCIe עם 4 כניסות ויציאות סטריאו דיגיטליות AES-3. המרת קצב דגימת אסינכרוני עצמאי 96kHz, 88.2kHz, 48kHz, 44.1kHz, 32kHz. המרת קצב דגימת תוכנה מופעלת באופן אוטומטי על ידי Windows כאשר אין תאימות עם קצב הדגימה של הכרטיס, זאת על מנת להבטיח שקבצים בכל קצב דגימה ינתנגנו. תמיכה ב Wave, DirectSound, DirectShow, MCI, Core Audio APIs. חיבור D-type עם 25 פינים.
 
 
כרטיס קול פנימי PCIe עם 4 כניסות ו4 יציאות סטריאו אנלוגיות
Sonifex
Auricon 4.4
כרטיס קול פנימי PCIe עם 4 כניסות ו4 יציאות סטריאו אנלוגיות
מחיר קטלוגי: 2992
כרטיס קול מקצועי למחשב בחיבור PCIe עם 4 כניסות סטריאו אנלוגיות מאוזנות & 4 יציאות סטריאו אנלוגיות מאוזנות. ניתן להגדיר את הכניסות והיציאות ליציאות לערוצי מונו נפרדים ובכך לקבל 8 כניסות ו8 יציאות. לכרטיס ממירי סיגמה-דלתא ברזולוציה גבוהה 192kHz 24-bit. תמיכה ב
 
 
כרטיס קול PCIe
Digigram
VX882e
כרטיס קול PCIe
כרטיס קול PCM עם 8 כניסות ו-8 יציאות, מתוכן 4 AES/EBU
 
 
כרטיס קול
ESI
Prodigy 7.1 HiFi
כרטיס קול
מחיר קטלוגי: 513
הופכים מחשב ביתי לתחנת מדיה עם סאונד היקפי באיכות גבוה
 
 
כרטיס פנימי
ESI
JULI
כרטיס פנימי
כרטיס קול מקצועי, כניסות מאוזנות, 24Bit, תדר דגימה 192Khz. כניסה ויציאה דיגיטלית.
 
 
כרטיס קול MAYA44
ESI
MAYA44
כרטיס קול MAYA44
כרטיס קול פנימי למחשב , 4 כניסות, 4יציאות
 
 
כרטיס קול DANTE PCI-e
Four Audio
Dante PCI-e card
כרטיס קול DANTE PCI-e
כרטיס קול DANTE למחשב 128*128 ערוצים, תצורת PCI-e, חיבור רשת יתיר
 
 
כרטיס קול מקצועי למאסטרינג ושידור 4x4x4
LYNX
Lynx E44
כרטיס קול מקצועי למאסטרינג ושידור 4x4x4
מחיר קטלוגי: 4548
E44 מגיע עם 4 כניסות ויציאות אנלוגיות מאוזנות בחיבור XLR, ו4 כניסות ויציאות דיגיטליות AES3 או S/PDIF I/O. הכרטיס תומך בתדר דגימה 44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192 kHz. ה-E44 תוכנן לספק את הדרישות של המשתמשים המקצועיים באולפני הקלטות ואולפני שידור. התכנון של כרטיס קול זה שואב את תמצית האיכות של כרטיסי LynxTwo ומשפר אותם בתחומים רבים. הדגש המיוחד על איכות רכיבים ללא פשרות, יציבות בעבודה מאומצת ואמינות לאורך שנים מעמיד את סדרת ה-E בחוד החנית של כרטיסי הקול. כל הרכיבים בסדרת ה-E נבחרו בקפידה על מנת לספק רצפת רעש נמוכה במיוחד ו-Distortion עצמי השואף לאפס. המעגל עצמו בנוי בצורה המבטלת תופעות של השראות ורעשים חיצוניים מרכיבי המחשב האחרים. כרטיס ה-E44 מציג מעגל ייחודי המסוגל לייצב את המתח ולמנוע רעשים הנובעים מתופעות חשמליות המתרחשות בתוך המחשב וכמו כן להגן על הכרטיס צורה איכותית מפני ספקי כוח באיכות ירודה המותקנים לעתים במחשבים נייחים. שימוש בטכנולוגיית Field-programmable-gate-array או FPGA מאפשר מקסימום רוחב פס בתקשורת PCI-Express עם צריכה מינימלית של משאבי המחשב. תכונה זו מאפשרת כמובן שדרוג והרחבה של כרטיסי ה-E22 ו-E-44 עם פיתוחים עתידיים.
 
 
כרטיס אודיו מקצועי משובח למאסטרינג ושידור
LYNX
Lynx L22
כרטיס אודיו מקצועי משובח למאסטרינג ושידור
מחיר קטלוגי: 3794
הכרטיס הטוב בעולם למאסטרינג ושידור ! ביצועי אודיו ברמות הגבוהות ביותר, ממירים מתקדמים באיכות הגבוהה ביותר High End של ממש עם 2 כניסות ו- 2 יציאות אנלוגיות (XLR ) ב- 192KHz ושני ערוצים דיגיטליים ב-96KHz עם אותו מנוע האודיו כמו באח הגדול LYNX2, ב-Lynx22 יש סה"כ 4 כניסות/יציאות והוא משתמש במיקסר תוכנה של 16 ערוצים הקיים ב- Lynx2 וניתן להרחבה באמצעות ה- LS-AES וה- LS-ADAT המתחברים אליו ה- L22 הינו בחירה מעולה למאסטרינג ולמתקני שידור ומבטיח קבלת איכות גבוהה ביותר ויציבות ללא פשרות. ממשק אודיו מקצועי זה תוכנן לתת מענה לסביבת ההקלטה והפוסט התובענית ביותר. תוך שימוש בידע נרחב ותיכנון בלתי מתפשר ביחד עם ממירים מהמעלה הראשונה מהמתקדמים בעולם ה- L22 מספק תחום דינמי של 117dB וטכנלוגייה מתקדמת להורדת רעשים המוטמעת בכרטיס. כרטיס זה מציע תמיכה בכל מערכות ההפעלה המקובלות כיום וטכנולוגיית הדרייברים המתקדמת מפותחת במעבדות Lynx לאבטחת איכות ויציבות בעבודה.
 
 
כרטיס קול דיגטלי רב ערוצי בחיבור לממירים AES/EBU
LYNX
AES16e
כרטיס קול דיגטלי רב ערוצי בחיבור לממירים AES/EBU
מחיר קטלוגי: 3557
פיתרון חסר תקדים לשילוב ממירים רב ערוציים, מכונות הקלטה ומיקסרים דגיטליים. ה- AES16e מציע חיבור ל -AES/EBU ברמה גבוהה המאפשר קבלת עד 16 ערוצים נפרדים בהקלטה מקצועית עם רמות דגימה של עד ל- 192kHZ. ה- AES16e הופך את המחשב שלך לחיית הקלטה דגיטלית באמצעות כרטיס PCI Express אחד בודד. הכרטיס מציע גמישות מירבית,איכות ממשק גבוהה וניתוב מרשים. ומציע תאימות ויציבות מלאה ל - PC או MAC
 
 
כרטיס קול פנימי PCIe בפורמט ADAT
RME
HDSPe-RAY DAT
כרטיס קול פנימי PCIe בפורמט ADAT
מחיר קטלוגי: 3377
HDSPe RayDAT is a multi-channel, multi-format and multi-task tool in stunning professional quality, the ideal solution from recording up to the final mastering. For the first time, even SPDIF (phono) and AES/EBU (XLR) are simultaneously operational due to separated hardware and record/playback devices. RayDAT offers no less than 4 x ADAT optical I/O, SPDIF I/O and AES/EBU I/O. That's a whopping 36 channels of inputs and outputs. On top, there are 2 MIDI I/Os and TotalMix, RME's unsurpassed DSP-based real-time mixer/router, with hardware-calculated level metering and complete MIDI remote capability. HDSPe RayDAT also supports the optional TCO for synchronization to timecode (LTC/video). Internal ADAT inputs and outputs allow to add up to two TDIF ports directly inside the computer via RME's optional expansion boards. HDSPe RayDAT is the newly developed PCI Express version of the HDSP 9652. A genuine PCI Express core consequently takes full advantage of the new format, achieving significant performance gains in multitrack audio. Thanks to RME's secure flash update technology, firmware improvements, adjustments, and bugfixes can be installed easily at any time.
 
 
כרטיס קול פנימי
RME
HDSP-Madi
כרטיס קול פנימי
מחיר קטלוגי: 5120
The Hammerfall DSP MADI is RMEs both inexpensive and outstanding PCI card with MADI interface. Hammerfall DSP MADI is based on the award-winning Hammerfall DSP technology, and represents the top model of this world-wide successful card line. The PCI card consequently uses all advantages of the MADI format: MADI, the professionals' multi-Channel audio interface, offers 64 channels of 24-Bit audio at a sample rate of up to 48 kHz and 32 channels at up to 96 kHz. Transmission is done via a single line, either coaxial with BNC plugs or with fiber cable. In both cases more than 100 m cable length can be achieved. HDSP MADI is fully compatible to all devices with MADI interface. In combination with the ADI-648 an 8 x ADAT optical PC interface is realized, unbeatable in price and performance. With the ADI-6432 a bidirectional AES/EBU frontend with 64 channels is available. On a powerful PC/Mac two HDSP MADI can be used in a combination, providing 128 inputs and 128 outputs on a single workstation simultaneously.
 
 
כרטיס קול פנימי Madi PCIe
RME
HDSPe-Madi
כרטיס קול פנימי Madi PCIe
מחיר קטלוגי: 5556
The HDSPe MADI is RME's both inexpensive and outstanding PCI Express card with MADI interface. HDSPe MADI is based on the award-winning HDSP MADI card, and represents the new top model of this world-wide successful card line. The PCI Express card consequently uses all advantages of the MADI format, the professionals' multi-Channel audio interface, offering 64 channels of 24-bit audio at a sample rate of up to 48 kHz, 32 channels at up to 96 kHz and 16 channels at up to 192 kHz. Transmission is done via a single line, either coaxial with BNC plugs or by fiber cable. In both cases more than 100 m cable length can be achieved. Compared with the HDSP MADI (Standard PCI version), the express card offers some new features: Support of higher sample rates than 96 kHz, more features in TotalMix (phase and internal loopback per channel, +6 dB gain for the hardware outputs), and the direct support of the Time Code Option. HDSPe MADI provides even lower latencies, making the card the perfect partner for live recording and live mixing applications. The analog monitor output is equipped with the low-latency converter technology of the ADI-8 QS, thus guaranteeing stunning SNR and THD values too. HDSPe MADI is fully compatible to all devices with MADI interface. In combination with the ADI-648 an 8 x ADAT optical PC interface is realized, unbeatable in price and performance. With the ADI-6432 a bidirectional AES/EBU frontend with 64 channels is available. On a powerful PC/Mac three HDSPe MADI can be used in a combination, providing 192 inputs and 192 outputs on a single workstation simultaneously.
 
 
כרטיס קול פנימי PCIe
RME
HDSPe-AIO
כרטיס קול פנימי PCIe
מחיר קטלוגי: 3548
RME presents the world's most versatile PCI Express audio interface - the HDSPe AIO. This card makes the dream of an All-In-One solution for every possible application come true. The Advanced-Input-Output interface shines with the latest 192 kHz AD- and DA-converters, with more than 112 dB signal to noise ratio. For the first time, all inputs and outputs are simultaneously operational, even SPDIF (phono) and AES/EBU (XLR). Additional hi-quality analog inputs and outputs can easily be added by favourably priced expansion boards. Of course TotalMix, the unsurpassed flexible routing mixer and SteadyClock, RME's sensational clock technology with maximum jitter suppression of external clock signals, are on board too. HDSPe AIO also supports the optional TCO for synchronization to timecode (LTC/video). All this combines into a professional 'soundcard' that the world has not seen before. HDSPe AIO is the newly developed PCI Express version of the HDSP 9632. A newly developed genuine PCI Express core consequently takes full advantage of the new format, achieving significant performance gains in multitrack audio and lowest latency. Thanks to RME's secure flash update technology, firmware improvements, adjustments, and bugfixes can be installed easily at any time.
 
 
כרטיס קול פנימי PCIe בפורמט ADAT
RME
HDSP 9652
כרטיס קול פנימי PCIe בפורמט ADAT
מחיר קטלוגי: 3505
HDSP 9652 offers 3 x ADAT optical I/O, ADAT-Sync In, SPDIF I/O and word clock I/O. On top, there are 2 MIDI I/Os and TotalMix, a DSP-based real-time mixer/router, with hardware-calculated level metering and complete MIDI remote capability. The HDSP 9652 also supports Expansion Boards (EXB). Two internal ADAT inputs and two internal ADAT outputs allow you to realize up to 16 analog inputs, 16 analog outputs, or up to two TDIF ports directly inside the computer. Thanks to its unique Zero CPU Load technology Hammerfall DSP guarantees highest performance and lowest latency together with full flexibility! The HDSP 9652's Secure BIOS Technology allows to perform hardware updates via software/driver without any risk.
 
 
כרטיס קול פנימי וINTERFACE חיצוני PCI
RME
Multiface II
כרטיס קול פנימי וINTERFACE חיצוני PCI
מחיר קטלוגי: 5642
The Multiface II is not only multi because of the many different interface formats supported, but also multi-Channel! The small box using half the space of a 19" rack includes outstanding power and extensive features. Based on RMEs award-winning Hammerfall technology and equipped with the latest circuit designs of the Fireface 800, the Multiface II offers ADAT optical I/O, SPDIF I/O, MIDI I/O, word clock I/O and a separate hi-power monitor output. On top there are 8 analog inputs and outputs, balanced and 24-bit/96kHz. All this can be used on laptops as well as on desktop computers with lowest latency and minimal CPU load
 
 
כרטיס קול פנימי PCI
RME
HDSP-AES32
כרטיס קול פנימי PCI
מחיר קטלוגי: 4265
The Hammerfall DSP AES-32 is a short-length PCI card with AES/EBU interfaces. It provides eight AES inputs (16 channels) and eight AES outputs (16 channels) at 192 kHz sample rate. The card is also equipped with two MIDI I/O ports, word clock I/O, and can be used with the optional TCO module for synchronization to LTC and video. The AES-32 is RMEs reaction to requests from audio professionals for an AES-based solution with the typical RME features and quality. This audio card is a perfect all-in-one solution for professional users in the fields of broadcast, TV, theater, stage/PA - and in any professional studio. The cards main board contains word clock I/O and a 25-pin D-sub connector, providing four AES inputs and four AES outputs via standard digital breakout cable (Tascam pinout). The word clock input is galvanically isolated via transformer and operates on Single, Double and Quad Speed signals automatically. The expansion board adds audio channels 9-16 and a connector for a MIDI breakout cable with two MIDI I/Os (four 5-pin DIN connectors). It does not require a PCI slot.
 
 
ממשקי אודיו DANTE
 
ממיר 8*8 אנלוג/DANTE
CTP Systems
DIO88
ממיר 8*8 אנלוג/DANTE
ממיר אודיו אנלוגי (כניסות ויציאות) לפורמט DANTE
 
 
ממשק אודיו 16*16 על גבי DANTE
Glen Sound Electronic
DARK1616M
ממשק אודיו 16*16 על גבי DANTE
ממשק אודיו 16 כניסות ו16 יציאות על גבי DANTE אן AES67 כולל 16 פרה אמפ למיקרופון עם שליטה נפרדת מממשק במחשב
 
 
ממיר DANTE ארבעה ערוצים
Kramer Electronics
FC-404Net
ממיר DANTE ארבעה ערוצים
מחיר קטלוגי: 2589
ממיר DANTE עם 4 כניסות ליין\מיקרופון ו-4 יציאות ליין
 
 
ממשק אודיו MADI ו-DANTE
RME
Digiface Dante
ממשק אודיו MADI ו-DANTE
מחיר קטלוגי: 5500
ממשק אודיו למחשב, 64*64 ערוצי DANTE ו- 64*64 ערוצי MADI בחיבור USB3
 
 
ממיר 4 כניסות DANTE
SHURE
ANI4IN
ממיר 4 כניסות DANTE
מחיר קטלוגי: 3871
ממיר לפרוטוקול DANTE מ-4 כניסות מיקרופון אנלוגיות.
 
 
ממיר 4 יציאות DANTE
SHURE
ANI4OUT
ממיר 4 יציאות DANTE
מחיר קטלוגי: 3380
ממיר מפרוטוקול DANTE ל-4 יציאות אודיו אנלוגיות.
 
 
ממיר DANTE 2*2
SHURE
ANI22
ממיר DANTE 2*2
מחיר קטלוגי: 3652
ממיר מפרוטוקול DANTE לשתי כניסות ושתי יציאות אודיו אנלוגיות.
 
  
ממשקי הקלטה לטלפונים חכמים
 
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני למכשיר נייד
Luci
MIKI Metal
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני למכשיר נייד
הגירסה המוקשחת (גוף מתכת) של כבל MIKI הרגיל. מאפשר לחבר מיקרופון דינמי לטלפון הסלולארי באיכות גבוהה. הכבל בשימוש גופי השידור הגדולים בעולם (BBC, RTL, BNN ועוד רבים..)
 
 
כבל A/D לחיבור מיקרופון למחשב
Luci
uMi
כבל A/D לחיבור מיקרופון למחשב
כבל ממיר מאנלוג לדיגיטל עם פרה-אמפ מובנה ועיבוד דיגיטלי לחיבור מיקרופון למחשב (או למכשירים ניידים באמצעות מתאמים)
 
 
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני USB-C
Luci
MIKI-D Type C
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני USB-C
MIKI הדרך הפשוטה ביותר לחבר מיקרופון חיצוני ואוזניות למכשיר נייד. מאפשר לחבר מיקרופון דינמי למחשב או לטלפון הסלולארי באיכות גבוהה, הכבל בשימוש גופי השידור הגדולים בעולם (BBC, RTL, BNN ועוד רבים..) מתאים לשקע USB-C.
 
 
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני USB-A
Luci
MIKI-D Type A
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני USB-A
MIKI הדרך הפשוטה ביותר לחבר מיקרופון חיצוני ואוזניות למכשיר נייד. מאפשר לחבר מיקרופון דינמי למחשב או לטלפון הסלולארי באיכות גבוהה, הכבל בשימוש גופי השידור הגדולים בעולם (BBC, RTL, BNN ועוד רבים..) מתאים לשקע USB-A, ניתן לחיבור לאייפון ואנדרואיד באמצעות מתאמים.
 
 
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני למכשיר נייד
Luci
MIKI
כבל מתאם לחיבור מיקרופון חיצוני למכשיר נייד
מחיר קטלוגי: 405
MIKI הדרך הפשוטה ביותר לחבר מיקרופון חיצוני ואוזניות למכשיר נייד. מאפשר לחבר מיקרופון דינמי לטלפון הסלולארי באיכות גבוהה, הכבל בשימוש גופי השידור הגדולים בעולם (BBC, RTL, BNN ועוד רבים..) פתרון מושלם לכתבי שטח, מכיל מגבר מיקרופון (Pre amp) מובנה המספק הגבר של Gain +7 dB, ללא צורך בסוללות. מתג לבחירת 3 מצבים: Hi, Lo 10 dB או כניסת Line -40 dB. מתאים לשקע 3.5 מ"מ (שקע סטנדרטי בטלפונים חכמים). תוצרת הולנד.
 
 
ממשק הקלטה למכשירים ניידים
Centrance
MicPort Pro 2
ממשק הקלטה למכשירים ניידים
ממשק הקלטה עם כניסת מיקרופון למכשירים ניידים וסלולריים: אנדרואיד, אייפון, חלונות, מק.
 
 
ממשק הקלטה למכשירים ניידים
Centrance
MixerFace
ממשק הקלטה למכשירים ניידים
מיקסר דו-ערוצי \ ממשק הקלטה למכשירים ניידים: אייפון, אנדרואיד, מחשבים ניידים ומצלמות DSLR.
 
 
מתאם אולפני לטלפונים סלולריים
Glen Sound Electronic
MPI-TRRS
מתאם אולפני לטלפונים סלולריים
מתאם אודיו אל ומטלפונים סלולריים ומכשירים ניידים.